Spawacz - Opole (Oddział Wrocław)

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Poznaniu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakład mieści się w Opolu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz - Opole

Opis stanowiska pracy:

- Przygotowywanie materiałów do procesu produkcyjnego

- Spawanie elementów metalowych

- Obróbka końcowa produktu gotowego.

Oferujemy:

- Pracę w renomowanej firmie

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Prace od zaraz.

Wymagania:

- Ukończony kurs spawania MIG/ MAG oraz aktualne uprawnienia

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

- Doświadczenie na produkcji

- Gotowość do pracy w trybie zmianowym

- Dokładność, precyzja, dobry wzrok.

Koordynator:

Joanna

503 729 259